Vroege Pasen!

Beste vrienden,

Een goeie voorbereiding is alles, zo vinden wij ook.

Het mooie weer gaf ons team extra zin om er eens flink tegenaan te gaan en zo werden 350kg paaseitjes in een mum van tijd gesorteerd, verpakt en gestickerd. Een paaseitjes-verpakkingsmachine was er niets tegen…

We gaan al dat lekkers niet langer “in wacht” laten staan, dus is ieder zakje van 16 eitjes, inclusief een lotje voor onze loting achteraf, daarom vanaf nú reeds beschikbaar voor de onweerstaanbare prijs van 4€ per zakje!

Vraag ernaar in De Kalvaar of bij een van onze leden.

Smakelijk!

Het Togo2050-team.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s